Publikace

Unikátní průzkum spokojenosti specialistů v agenturách

Také vás zajímá, proč je fluktuace specialistů v agenturách tak vysoká? Rozhodli jsme se na tento problém podívat zblízka – připravili jsme dotazník, který vyplnilo 750 respondentů. A data si nenecháme pro sebe. Věříme, že pomohou nejednomu HR manažerovi nebo dokonce majitelům firem, aby dokázali lépe naplnit potřeby svých zaměstnanců.

Chci průzkum spokojenosti

Šablona technického SEO auditu

Ještě před tím, než začneme jakkoli spolupracovat s novými SEO klienty, prohlížíme si jejich weby, seznamujeme se s jejich podnikáním a proklepneme si i jejich konkurenci. Pomáhá nám to získat lepší pohled na to, co by naši klienti nejvíce potřebovali. Naše oči často zabloudí právě do oblasti technického SEO. A jelikož je technické SEO jako betonové základy, bez kterých nejde stavět, máme jasno v tom, co klient potřebuje prioritně vylepšit.

Chci šablonu technického SEO auditu

Checklist hlavních SEO faktorů současnosti

Chcete na svůj web či e-shop přivést více zákazníků? Chcete zvýšit obrat ve své firmě? Stáhněte si náš e-book. Dozvíte se nejdůležitější faktory současnosti v SEO (Search Engine Optimization) neboli optimalizaci webů pro vyhledávače. Jak vám znalost SEO principů pomůže? Optimalizace pro vyhledávače má za cíl např. dostat daný web (e-shop) a jeho jednotlivé stránky na nejvyšší pozice ve výsledcích vyhledávání.

Chci checklist SEO faktorů současnosti

Vzorový SEO audit webu

SEO audit nebo také SEO analýza webu je vedle analýzy klíčových slov tím prvním, co na webu děláme. A to často ještě než vůbec přistoupíme k prvním úpravám.

Jedná se o poměrně obsáhlý dokument, který shrne komplexní stav webu ze všech pohledů SEO a jejich přesahu do ostatních oblastí online marketingu. Řešíme v něm vše od stavu oboru, rozboru výkonu webu, obsahu až po technický stav, indexaci nebo odkazy. Ze všech kapitol vyplynou nejen slabá nebo problematická místa webu, ale i silné stránky a nevyužitý potenciál, které převádíme do konkrétních doporučení. Jako ukázku jsme připravili audit pro anonymní web z oboru nabídek práce.

Chci vzorový SEO audit

PPC optimalizační manuál

Tenhle e-book vám pomůže zorientovat se ve všech zákoutích PPC kuchyně. Dostaňte se na kloub všem metrikám PPC systémů a s jejich pomocí nastartujte své kampaně. Optimalizační manuál sepsali zkušení odborníci, kteří i vás přivedou na cestu špičkového PPC specialisty.

Chci e-book PPC optimalizační manuál

Velký SEO checklist pro redesign webu

Asi tušíte, že redesign webu není záležitost, kterou byste vyřešili za týden. Ať už budete měnit CMS, design nebo doménu, může vás zaskočit spousta záludností. Proto jsme pro vás připravili checklist, který vám pomůže ohlídat ta nejkritičtější místa, aby vše proběhlo v klidu a bez zbytečných komplikací.

Chci SEO checklist pro redesign

Vzorová analýza klíčových slov

Takzvaná klíčovka je jedním ze základních kamenů marketingu každého online byznysu. Pokud máme dobrou analýzu klíčových slov, je velmi pravděpodobné, že dobře zvládneme i jakoukoli práci s obsahem, která se týká struktury webu, textů nebo meta dat. Data jsou důležitá a využitelná ale i pro kampaně, sociální sítě, rozsáhlejší obsahové strategie nebo obchodní účely. Pro lepší představu, jak taková analýza může vypadat, jsme pro vás připravili ukázku toho, jak děláme klíčovku my.

Chci vzorovou analýzu klíčových slov

E-book: E-A-T, medic update

1. 8. 2018 si určitě některé z webů budou pamatovat jako černý den pro své pozice a organickou návštěvnost. Nebo chcete říct červený? Na začátku srpna vešel totiž v platnost avizovaný E-A-T update od Google a téměř okamžitě se začaly měnit pozice různých webů.

Co přesně se stalo? Co znamená Page Quality, YMYL nebo E-A-T? Jaké jsou statistiky českých webů a jak onen propad vyřešit? To se můžete dočíst v naší publikaci.

Chci e-book e-a-t o medic update

E-book: Technické SEO

Toužíte vybudovat úspěšný web? Chcete se objevovat na předních příčkách ve výsledcích vyhledávání? Pochutnejte si na technickém SEO! Právě se vám do rukou dostala publikace zabývající se technickými faktory webu, které vám pomohou zmíněné cíle splnit. Bez kvalitních základů si dům nepostavíte a v případě webu představují kvalitní základy správná nastavení při optimalizaci stránek. Neberte je proto na lehkou váhu. V e-booku Pochutnejte si na technickém SEO najdete řadu doporučení pro optimalizaci rychlosti načítání stránek, mobilní použitelnosti, průchodnosti, indexace a dalších důležitých faktorů, díky nimž svůj web posunete zase o kus výš.

Chci e-book o technickém SEO