Publikace

E-book: Technické SEO

Toužíte vybudovat úspěšný web? Chcete se objevovat na předních příčkách ve výsledcích vyhledávání? Pochutnejte si na technickém SEO! Právě se vám do rukou dostala publikace zabývající se technickými faktory webu, které vám pomohou zmíněné cíle splnit. Bez kvalitních základů si dům nepostavíte a v případě webu představují kvalitní základy správná nastavení při optimalizaci stránek. Neberte je proto na lehkou váhu. V e-booku Pochutnejte si na technickém SEO najdete řadu doporučení pro optimalizaci rychlosti načítání stránek, mobilní použitelnosti, průchodnosti, indexace a dalších důležitých faktorů, díky nimž svůj web posunete zase o kus výš.

Chci e-book o technickém SEO

E-book: E-A-T, medic update

1. 8. 2018 si určitě některé z webů budou pamatovat jako černý den pro své pozice a organickou návštěvnost. Nebo chcete říct červený? Na začátku srpna vešel totiž v platnost avizovaný E-A-T update od Google a téměř okamžitě se začaly měnit pozice různých webů.

Co přesně se stalo? Co znamená Page Quality, YMYL nebo E-A-T? Jaké jsou statistiky českých webů a jak onen propad vyřešit? To se můžete dočíst v naší publikaci.

Chci e-book e-a-t o medic update

Ukázka: Analýza klíčových slov

Takzvaná klíčovka je jedním ze základních kamenů marketingu každého online byznysu. Pokud máme dobrou analýzu klíčových slov, je velmi pravděpodobné, že dobře zvládneme i jakoukoli práci s obsahem, která se týká struktury webu, textů nebo meta dat. Data jsou důležitá a využitelná ale i pro kampaně, sociální sítě, rozsáhlejší obsahové strategie nebo obchodní účely. Pro lepší představu, jak taková analýza může vypadat, jsme pro vás připravili ukázku toho, jak děláme klíčovku my.

Chci vzorovou analýzu klíčových slov