O nás

Udáváme směr vývoje online marketingu v Česku.

Díky propojení kreativity, znalostí, dat a automatizace dovedeme vaši značku do digitální budoucnosti.

Kombinací dílčích oborů online marketingu, jako jsou SEO, PPC, analytika, sociální sítě, kreativa a UX, vytváříme řešení na míru, které přináší prokazatelné výsledky. S klienty máme transparentní partnerské vztahy a jejich poptávku řešíme uceleně, koordinovaně a promyšleně. Práci vždy dotahujeme do konce a klientům pomáháme i s realizací. Díky tomu dosahujeme prokazatelných výsledků.

Taste tým je pro nás klíčový, proto o něj pečujeme. Přibíráme k sobě takové parťáky, kteří zapadají do kolektivu, jsou skutečnými profesionály ve svém oboru, mají týmového ducha a touhu být vždy nejlepší. Protože poskytujeme práci s vysokou odborností, dbáme na to, aby se každý v Taste dále vzdělával. Dáváme všem dostatečný prostor pro rozvoj, samostudium, experimentování, podporujeme návštěvy konferencí i externích lektorů a pořádáme interní workshopy. Znalosti si sdílíme napříč našimi odděleními. Díky vysoké kvalitě a sehranosti našeho týmu navazujeme s našimi klienty dlouhodobou spolupráci.

Digitální agentura Taste vznikla spojením jedné z největších českých online marketingových agentur Sun Marketing, analytické a konzultační společnosti Medio Interactive a kreativního spin-offu Digistory. V čele Taste stojí Jan Makovička (CEO). Dále se významně na řízení firmy podílí Sandra Gligić (CBO), Jan Tichý (CPO), Petr Vápeník (COO).