Maturity model pro analytiku

Maturity model pro analytiku

Víte, v jakém stavu je vaše analytické měření? Těžíte data efektivně? Používáte správný reporting? Umíte data interpretovat a aktivovat?

Jak si v analytice stojíte teď, a kam se můžete posunout vám odhalí náš Maturity model. Stačí vyplnit dotazník, na základě kterého získáte jasný přehled o tom, jak si v analytice vedete.

Nejen, že po vyplnění dotazníku dostanete přehledný dokument, který vám názorně zobrazí, kde případně posílit své úsilí a jak. K tomu vám nabízíme i hodinovou konzultaci zdarma od našich analytiků, kteří vám Maturity model budou interpertovat a poradí, jak z výsledků vytěžit maximum pro další rozvoj vaší analytické práce.

Co všechno se díky Maturity modelu dozvíte?

  • Kde jsou vaše slabé a silné stránky v měření
  • Co můžete ze současných dat vyčíst
  • Jaké jsou možnosti měření do budoucna
  • Efektivněji se rozhodovat při investování do měření a práci s daty
  • Šetřit peníze

Proč by vás měla zajímat strategie měření?

Na velikosti klienta nezáleží. Při naší práci stále narážíme na stejné chyby. Klienti nemají nastavené měření stoprocentně správně, nemají jasno v tom co přesně měří a práce s daty je pro ně problematická.

Proto jsme vytvořili unikátní Maturity model, který odhalí silné a slabé stránky vaší webové i datové analytiky.

Maturity model vám pomůže v definování současné úrovně vyspělosti vašich měření. Tedy zjistíte v jakém stavu je vaše implementace aktuálního měření a co vše lze v takovém stavu z dat vyčíst. Maturity model vykresluje zjednodušený obraz reality nastavení vaší webové a datové analytiky.

Jak Maturity model vypadá?

Maturity model je rozdělen do 4 sekcí: webová analytika, datová analytika, reporting, interpretace a aktivace dat. Každá sekce má dále své podoblasti. Každá z oblastí je samostatně hodnocena na stupnici 0 až 5. V rámci hodnocení je úroveň 0 ta nejhorší a úroveň 5 naopak nejlepší. Tedy narozdíl od školy, v našem Maturity modelu sbírat pětky chcete. :)

Samotný Maturity model už vám lecos napoví. Nicméně bez naší konzultace ztrácí svůj potenciál. Proto jsme se rozhodli vám spolu s Maturity modelem věnovat i hodinu konzultace zdarma. V rámci konzultace vám interpretujeme vaše výsledky a nasměrujeme vás tím správným směrem k silné analytické strategii.

Pokud se chcete dozvědět o Maturity modelu ještě víc, přečtěte si náš článek v magazínu Digichef.


Chci maturity model pro analytiku

Tento maturity model pro vás připravili

Pavel Petráček

Přemek Horáček


Pavel Petráček

Přemek Horáček


Máte otázky k maturity modelu? Zeptejte se nás!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.