Universal Analytics končí. Pomůžeme vám s přechodem na GA4

Universal Analytics končí. Pomůžeme vám s přechodem na GA4

Starým Google Analytics doslova zvoní hrana a na nastavení nových GA4 už opravdu nezbývá moc času. K 30. 6. Google totiž definitivně v Universal Analytics vypne měření.

Co to pro vás znamená? Veškerá nasbíraná data, která ovlivňují váš marketing a stavíte na nich své rozhodování i placené kampaně, nenávratně po 6 měsících od vypnutí ztratíte.

Co s tím? Sbírejte data už teď!

Pokud o svá data nechcete přijít, je potřeba si co nejdříve založit nové Google Analytics 4 a začít do nich ihned vše měřit. Neváhejte proto se založením už ani minutu. GA4 je ale důležité nejen mít, ale také je umět správně nastavit.

Nevíte si rady? Obraťte se na nás!

O GA4 mluvíme, školíme veřejnost, firmy i agentury. Nastavili jsme je už stovkám malým i velkým klientům. Víme o nich opravdu vše. Přesvědčit jste se o tom mohli například na našich webinářích, které jsme pro vás zdarma dělali.

Nestihli jste je? Nevadí! Poslechněte si podcast našeho experta Honzy Tichého o tom, proč začít měřit data do GA4 co nejdříve.

Naučíme vás pracovat s GA4

Nabízíme online jednodenní nebo offline vícedenní školení na Google Analytics 4. Mimo to uděláme školení přímo na míru pro vaši firmu nebo konkrétní oddělení.

Přečtěte si také o tom, jaký je rozdíl mezi neplacenými a placenými Google Analytics 4.

Další informace o historii Google Analytics najdete v našem článku Přivítejte Google Analytics 4.

Webinář: Přecházíme na Google Analytics 4

Udělejte si dobrou představu o tom, co to Google Analytics 4 jsou, čím se liší od dosavadních Universal Analytics, jak fungují, k čemu se hodí, jak nad nimi přemýšlet a proč je dříve či později začnete pro svůj web používat i vy.

O Tastu

Již 10 let se věnujeme webové a datové analytice. Patříme mezi špičku v České republice. Nejenže pomáháme klientům s jejich daty, také vzděláváme širokou veřejnost, včetně té odborné. V roce 2018 jsme získali ocenění Klíčová agentura Google. Náš expert Jan Tichý patří nejvytíženějším certifikovaným Google trenérům v Česku.

Zároveň jsme oficiálním resellerem analytických nástrojů Google Analytics 360.

Hledáte pomoc?

Pokud sháníte pomoc s implementací Google Analytics, konzultacemi nebo technickou podporou, tak se na nás neváhejte obrátit.

Zhodnocení současného stavu a nabídka je samozřejmě zdarma.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.