Nová éra GA4 začala!

Nová éra GA4 začala!

Starým Google Analytics odzvonilo. Nyní už musíme GA4 využívat naplno.

Nebojte se změny. GA4 jsou skvělým funkčním nástrojem. Jen je potřeba vědět, kam se podívat a co jednotlivé metriky znamenají. Stejně tak je důležité správně nastavené měření. Nevíte jak na to? Nevadí. Od toho máte nás.

Naučíme vás pracovat s GA4

O GA4 mluvíme, školíme veřejnost, firmy i agentury. Nastavili jsme je už u stovek malých i velkých klientů. Víme o nich opravdu vše.

Nevíte kam se kouknout na výkon kampaní? Nebo z jakých zdrojů vám chodí návštěvníci vašeho webu? Nesedí vám čísla v GAds kampaních s daty v GA4kách?

S tím vám hravě poradíme.

  • Ukážeme vám nejdůležitější reporty a vysvětlíme metodiku jednotlivých metrik, protože si oproti Universal Analytics liší.
  • Pomůžeme vám je upravit tak, aby se podobaly těm v Universal Analytics.

Nesedí vám čísla v GA4?

Prověříme, zda vše měří, jak má. Zrevidujeme celé měření a doporučíme případné úpravy, ať do začátku sbíráte svá data správně.

Takto už jsme pomohli desítkám firem. Podívejte se, které patří mezi naše spokojené klienty.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Školení Google Analytics 4 pro jednotlivce i celé týmy

Nabízíme online jednodenní nebo offline vícedenní školení na Google Analytics 4. Mimo to uděláme školení přímo na míru pro vaši firmu nebo konkrétní oddělení. Angličtina pro nás není problém.

Náš expert Jan Tichý je nejvytíženějším certifikovaným školitelem Google v České republice. V roce 2022 proškolil více než 4 700 lidí, což dokazuje jeho schopnost efektivně předávat své znalosti a zkušenosti ostatním.

Podívejte se na jeho rozhovor o GA4 pro magazín Digichef, nebo na následující záznam webináře o přechodu na GA4.

Záznam webináře o přechodu na GA4

Jsme klíčovou agenturou Google

Již 10 let se věnujeme webové a datové analytice. Patříme mezi špičku v České republice. Nejenže pomáháme klientům s jejich daty, také vzděláváme širokou veřejnost, včetně té odborné. V roce 2018 jsme získali ocenění Klíčová agentura Google. Náš expert Jan Tichý patří nejvytíženějším certifikovaným Google trenérům v Česku.

Zároveň jsme oficiálním resellerem analytických nástrojů Google Analytics 360.